Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıönemli: WEB Sitemiz farklı kuruluşların kiralık araçlarını yayınlamak sebebiyle kurulmuştur.
Sitemizde yalnızca 12 değişik firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın tüm SEO çalışmaları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K aralığında değişmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her otomobili sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sayfamızda kaliteki model ve lux vasıtaları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir kazadan sitemiz mesul değildir.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- vasıtanızı sayfamızda sergilemek için öncelikle size uygunolan bir planı seçiyorsunuz.
2- Aracınızın yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( bilgi iste yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail atıyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız izmir araç kiralama tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz bilgiler ışığında sitemize yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üstüne firma adı ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki rezervasyon formu aracılığıyla vasıtanızı rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz araç imajı ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız yalnızca vasıta firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} siteye eklenir.
11.Ödemenizi gönderince kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı gönderiniz.
12.Aracınızı sitemizde Detaylar Burada yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *